O naszej
firmie

KURZYNA

Firma istnieje na rynku od 2019. Początkowo zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie produkcją masową galanterii drewnianej. Jednak z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoją działalność w kierunku, który sprawia nam przyjemność, daje satysfakcję z pracy a końcowe efekty wywołują zadowolenie i uśmiech na twarzach naszych klientów.

Specjalizujemy się głównie w budowach domków szkieletowych, domków działkowych, altan, tarasów, balustrad balkonowych, ogrodzeń drewnianych, mebli ogrodowych itp. Oferujemy również usługi strugania, szlifowania oraz wycinania pod wymiar elementów do samodzielnego montażu. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, wkładając wiele zaangażowania w to, aby każdy szczegół zamówienia został dopracowany w stu procentach.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie zamówienia oraz stały kontakt z nami w czasie jego realizacji.

wyroby z drewna Lublin

Z. A. P. Piotr Kurzyna

Każde zlecenie wykonujemy po szczegółowych konsultacjach z Klientem. Dostosowujemy się do preferencji i potrzeb Klientów. Zajmujemy się głównie stolarką, tworzeniem drewnianych elementów wystroju ogrodu i mieszkania. Staramy się, aby tworzone przez nas konstrukcje były jak najbardziej estetyczne i funkcjonalne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych realizacji z poszczególnych, interesujących Państwa elementów z drewna.

Więcej informacji

usługi stolarskie Lublin Kraśnik, altany Lublin Kraśnik, balustrady Lublin Kraśnik, pergole Lublin Kraśnik, wyroby z drewna Lublin Kraśnik, tarasy Lublin Kraśnik, meble ogrodowe Lublin Kraśnik, ogrodzenia Lublin Kraśnik

Kontakt

  • Kolonia Kiełczewice Dolne 36
    23-107 Strzyżewice
  • Zadzwoń teraz

    +48 601 058 556

  • Napisz maila

    z.a.p.kurzyna@gmail.com

ogrodzenia Lublin usługi stolarskie Kraśnik altany Kraśnik balustrady Kraśnik pergole Kraśnik

wyroby z drewna Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.